FreshLook Colors

 (36)
 • Vandens kiekis (%): 55
FreshLook Colors

+Produkto savybės

 • Parduodama po: 1 kontaktinį lęšį
  Pakuotėje: 2 kontaktiniai lęšiai
  Nešiojimo trukmė: vienas mėnuo
  Nešiojimo režimas: dieninis
  Medžiagos tipas: hidrogelis
  Medžiaga: Phemfilcon A
  Diametras (mm): 14.5
  Bazinė kreivė: 8.6
  Vandens kiekis (%): 55
  Stiprumai: +6.00 ... -8.00

FreshLook Colors

 (36)
 • Vandens kiekis (%): 55
10,86 €
Dešinė akis (OD)
Pristatymo laikas
Mums apmaudu, jog pasirinktos prekės šiuo metu neturim.

Įsigiję šią prekę uždirbsite +4,34 COINS Koinus kaupti ir panaudoti gali tik registruoti pirkėjai. Coin information
Perkamas kiekis Nuolaida lęšiui Lęšio kaina Visa nuolaida Kaina su nuolaida
2 lęšiai (pakuotė) -0,87 € 9,99 € -1,74 € 19,98 €
Nuolaidos taikomos tik tokių pačių savybių prekėms. Nuolaida pritaikoma prekes dedant į užsakymą bei galioja ir didesniam prekių kiekiui nei nurodyta.

Akcija

Galioja visada

Naujas projektas nuo Geri Lęšiai .LT komandos!

Tavo oda – tai sudėtinga ekosistema. Ji sudaryta iš žmogaus lastęlių ir tūkstančių gerųjų bakterijų. Jos formuoja apsauginį odos sluoksnį, vadinamą mikrobiota. Jei rūpiniesi savo mikrobiota, ji rūpinasi tavimi. Jei Tavo mikrobiota praranda pusiausvyrą ar yra pažeidžiama, oda tampa sudirgusi ir jautri.

Pažįstama? Mes turime sprendimą.

Peržiūrėti

Aprašymas

Dėmesio! Gamintojas nutraukė FreshLook Colors kontaktinių lęšių gamybą, todėl kai kurių stiprumų lęšių gavimas gali užtrukti.

Išskirtinumui pabrėžti!

Akimis galima flirtuoti, šypsotis, žavėti, spinduliuoti pozityvą... Dar didesnį efektą suteiks spalvoti kontaktiniai lęšiai FreshLook Colors. Nesvarbu, ar turite šviesias, ar tamsias akis, šie kontaktiniai lęšiais padės sužėrėti kiekvienam.

 • Lęšio dizainas pasižymi rainelės piešiniu, kuriame atsiskleidžia „3-in-1" spalvų derinys, leidžiantis atkartoti natūralios žmogaus rainelės spalvų pasiskirstymą.
 • Hidrogelio medžiaga Phemfilcon A ir 55 % vandens – tai sumaniai apgalvota kontaktinių lęšių sudėtis, sukurianti reikiamas sąlygas komfortiškam lęšių dėvėjimui;
 • Juos galėsite naudoti ir kaip regėjimo korekcijos priemonę, tinkamą tiek trumparegiams (iki -8.00 dioptrijų), tiek toliaregiams (iki +6.00 dioptrijų);
 • Teisingos pusės indikatorius, išreikštas raidėmis „FL" ir būdingas būtent FreshLook kontaktiniams lęšiams, palengvins lęšių įsidėjimo procesą.

 

Visą mėnesį galėsite džiaugtis nauja akių spalva, o vėliau išbandyti ir kitus atspalvius! Jų turime net keturis skirtingus – kiekvienam pagal poreikį:

 • Blue – mėlynais kontaktiniais lęšiais akims suteiksite neaprėpiamo dangaus žydrumo;
 • Green – žaliais kontaktiniai lęšiais papuoštos akys nestokos žadą atimančios magijos;
 • Violet – violetinės spalvos kontaktiniai lęšiai pridės stebinančio žaismingumo asmenybei;
 • Misty Grey – pilki kontaktiniai lęšiai trauks aplinkinius, sukurdami asmenybei viliojančio paslaptingumo šydą.

Mūsų patarimas

Perspėjame, kad dėl spalvotuose lęšiuose esančio dažų sluoksnio, kuris neretai dengia dalį vyzdžio, gali būti ribojamas regėjimo laukas, matomi šešėliai ir pan. Tačiau tai yra normalu ir įprasta ką tik pradėjus nešioti spalvotus kontaktinius lęšius. Dažniausiai akys prie tokio matomumo apribojimo prisitaiko, tačiau kai kurių žmonių akys prie to gali ir nepriprasti. Tokiu atveju spalvotų kontaktinių lęšių nešioti nerekomenduojama.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad galutinė akių spalva su spalvotais lęšiais gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose – viskas priklausys nuo bendro Jūsų akių bei lęšių spalvų derinio. Prieš pradėdami nešioti kontaktinius lęšius pasikonsultuokite su savo akių gydytoju.

Spalvoti kontaktiniai lęšiai skirti tik dieniniam nešiojimui, todėl vakare juos būtina išsiimti, išvalyti ir palikti nakčiai specialiame skystyje. Miegodami su lęšiais ar juos nešiodami ilgiau, nei galima, rizikuojate sukelti įvairias akių infekcijas.

Įsigiję šią prekę uždirbsite +4,34 COINS Koinus kaupti ir panaudoti gali tik registruoti pirkėjai. Coin information
Atsiliepimai (10)

Geriausias atsiliepimas

 • Danguolė S 2012-12-18

  Sveiki, pirkau žalios spalvos lęšiukus, dabar pradejau nešioti ir pastenėjau, kad jų spalva nevienoda, vienas šviesesnis ir ryškesnis žalias, o kitas tamsesnis ir ne toks ryškus, labai nepatogu, kai tai pastebi ir aplinkiniai:(

Blogiausias atsiliepimas

 • Viktoras K 2021-10-06

  Viskas yra super. Lešiai yra neblogi, tik kartais neturi formos ir atrodo lyg gelis. Sudetingai buvo suprast iš kurios puses juos dėt, bet reikia pastebet iš kurios puses parašyta F L. Ant rudų, tamsiai žalių akių puikus sprendimas, spalvą pakeičia gerai. Tik nesiulyčiau melynakiams juos, nes juokių pakeitimų nesulauksit.

Rašyti atsiliepimą »

 • Sveiki, pirkau žalios spalvos lęšiukus, dabar pradejau nešioti ir pastenėjau, kad jų spalva nevienoda, vienas šviesesnis ir ryškesnis žalias, o kitas tamsesnis ir ne toks ryškus, labai nepatogu, kai tai pastebi ir aplinkiniai:(

  Danguolė S 2012-12-18

Peržiūrėti kitus 35 komentarus »

Rašyti atsiliepimą »

Rašyti atsiliepimą

FreshLook Colors

FreshLook Colors

 • Vandens kiekis (%): 55
 • Vertinu blogai Vertinu patenkinamai Vertinu vidutiniškai Vertinu gerai Vertinu puikiai

Atsakyti

* Privalomi užpildyti laukai

Atšaukti  arba