Koinai

1. Kas yra Koinai?

"Coin" anglų kalba reiškia monetą. Taip, Koinai yra tiesiog virtualios monetos, kurias mes mokame Jums už Jūsų užsakymus. Uždirbtus Koinus galite mainyti į įvairius naudingus daiktus ar tiesiog nuolaidas. Prie kiekvienos prekės yra nurodyta, kiek Jūs gausite Koinų ją įsigydami. Už kai kurias prekes Koinų yra suteikiama daugiau nei už kitas, todėl priklausomai nuo Jūsų pasirinktų prekių Koinus galite uždirbti lėčiau arba greičiau. Kiek gausite Koinų, priklausys ne tik nuo prekių, kurias perkate, bet ir nuo jų kiekio, nuo jų vertės ar vykdomų akcijų. Visą galutinę Koinų sumą, kurią gausite apmokėję užsakymą, Jūs pamatysite užsakymo vykdymo metu.

DĖMESIO! Koinus kaupti ir panaudoti gali tik registruoti pirkėjai.

 

2. Ką galiu gauti už Koinus?

- Nuolaidą. Sukaupę norimą Koinų kiekį, juos galite panaudoti kaip nuolaidą. Nuolaida pasinaudoti galite užsakymo vykdymo metu, paspaudę nuorodą "Panaudoti nuolaidos kuponą". Jums bus parodytas Jūsų uždirbtų Koinų kiekis ir jų atitikmuo parduotuvės valiuta. Tiesiog nurodykite norimos gauti nuolaidos sumą ir ši nuolaida bus pritaikyta Jūsų užsakymui. Nuolaidai galite panaudoti tiek visą, tiek pusę, trečdalį ar bet kokią kitą dalį sumos. 

- Išmainyti į įvairius naudingus daiktus. Koinus kur kas naudingiau yra mainyti į įvairius naudingus daiktus. Labai naudingus. Šie daiktai yra pateikiami specialiai tam skirtoje kategorijoje, o norėdami jų įsigyti būtinai turėsite turėti Koinų. Daiktų labai maža, bet be Koinų jų niekaip neįsigysite, kad ir kaip norėtumėte. Naudingų daiktų sąrašas gali kisti, tačiau bet kuriuo atveju jų asortimentas bus kuo įvairesnis ir naudingesnis.

 

3. Ar už visas prekes gaunu vienodą Koinų kiekį?

Ne. Už kai kurias prekes galite gauti daugiau Koinų nei už kitas. Pvz. šiuo metu daugiau Koinų gausite už Acuvue Oasys, Biofinity, EyeSmile Daily Disposable, ColourVUE lęšius, EyeSmile All-in-One, EyeSmile Biocare bei Opti-Free Express skysčius,EyeSmile Aqua Comfort akių lašus bei kitas prekes. Tokių prekių sąrašas gali pasikeisti bet kuriuo metu. Prekes, už kurias uždirbsite daugiau Koinų žymi specialus ženklas.   

 

4. Kaip sužinoti kiek turiu Koinų?

Norėdami peržiūrėti Jūsų sukauptų Koinų kiekį, prisijunkite prie puslapio ir savo paskyroje matysite kokią sumą Koinų esate sukaupę bei naudingai išnaudoję.

 

5. Ar galiu rezervuoti prekę už Koinus kol sukaupsiu reikiamą Koinų kiekį?

Ne, to padaryti negalite. Pirmas prekę už Koinus gali įsigyti, tas kuris anksčiau už kitus sukaups reikiamą Koinų kiekį ir pateiks užsakymą.

 

6. Ar visada turėsite tokias pačias prekes už Koinus?

Prekių sąrašas už Koinus gali išsiplėsti ar sumažėti. Pvz. gali atsirasti daugiau specifinių prekių priklausomai nuo metų laiko. Taip pat reikėtų žinoti, kad kai prekės už Koinus išperkamos, mes iš tiekėjų užsakom tokių pačių prekių ir jomis papildom sandėlį. Tačiau gali būti, kad gamintojas nutrauks Jūsų norimos prekės gamybą ir tokios pačios prekės mes gauti nebegalėsime. Tokiu atveju stengsimės surasti labai panašią prekę ir ją pateikti.

 

7. Kada gaunu Koinus ir kada galiu juos panaudoti?

Koinus gaunate kai pilnai įvykdomas Jūsų užsakymas. Uždirbtus Koinus galite išnaudoti bet kurio kito užsakymo metu.

Kitos temos