Sofclear Colours Dolly Black

 (128)
 • Vandens kiekis (%): 43
Sofclear Colours Dolly Black

+Produkto savybės

 • Parduodama po: 1 kontaktinį lęšį
  Pakuotėje: 2 kontaktiniai lęšiai
  Nešiojimo trukmė: vienas mėnuo
  Nešiojimo režimas: dieninis
  Medžiagos tipas: hidrogelis
  Medžiaga: Polyhema
  Diametras (mm): 14.2
  Bazinė kreivė: 8.6
  Vandens kiekis (%): 43

Sofclear Colours Dolly Black

 (128)
 • Vandens kiekis (%): 43
6,75 €
Dešinė akis (OD)
Pristatymo laikas
Mums apmaudu, jog pasirinktos prekės šiuo metu neturim.

Įsigiję šią prekę uždirbsite +2,70 COINS Koinus kaupti ir panaudoti gali tik registruoti pirkėjai. Coin information
Perkamas kiekis Nuolaida lęšiui Lęšio kaina Visa nuolaida Kaina su nuolaida
2 lęšiai (pakuotė) -0,50 € 6,25 € -1,00 € 12,50 €
4 lęšiai (2 pakuotė) -0,80 € 5,95 € -3,20 € 23,80 €
Nuolaidos taikomos tik tokių pačių savybių prekėms. Nuolaida pritaikoma prekes dedant į užsakymą bei galioja ir didesniam prekių kiekiui nei nurodyta.

Aprašymas

Stulbinamai ryškesniam žvilgsniui!


Kardinaliai kitokia akių spalva? Viskas įmanoma su akių spalvą keičiančiais kontaktiniais lęšiais Sofclear Colours. Jų dizainą įkvėpė vaizdingas Australijos kraštovaizdis ir nuostabios pakrantės.


Tačiau Sofclear Colours – ne tik mada. Tai ir nepamirštamas komfortas. Nesvarbu, ar rinksiesi regėjimą koreguojančius lęšius, ar be dioptrijų – patogiai jausiesi visą dėvėjimo laiką. Tokią lęšių savybę padeda išgauti gamyboje taikoma Radial Edge technologija, kurios dėka lęšiai yra ploni ir puikiai prisitaikantys prie akies.


Įvaizdį paįvairins Dolly Black spalva – hipnotizuojančiai didelės juodos akys.

Sofclear Colours – tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, kuriais galima koreguoti ir trumparegystę.

Mūsų patarimas

Perspėjame, kad dėl spalvotuose lęšiuose esančio dažų sluoksnio, kuris neretai dengia dalį vyzdžio, gali būti ribojamas regėjimo laukas, matomi šešėliai ir pan. Tačiau tai yra normalu ir įprasta ką tik pradėjus nešioti spalvotus kontaktinius lęšius. Dažniausiai akys prie tokio matomumo apribojimo prisitaiko, tačiau kai kurių žmonių akys prie to gali ir nepriprasti. Tokiu atveju spalvotų kontaktinių lęšių nešioti nerekomenduojama.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad galutinė akių spalva su spalvotais lęšiais gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose – viskas priklausys nuo bendro Jūsų akių bei lęšių spalvų derinio. Prieš pradėdami nešioti kontaktinius lęšius pasikonsultuokite su savo akių gydytoju.

Spalvoti kontaktiniai lęšiai skirti tik dieniniam nešiojimui, todėl vakare juos būtina išsiimti, išvalyti ir palikti nakčiai specialiame skystyje. Miegodami su lęšiais ar juos nešiodami ilgiau, nei galima, rizikuojate sukelti įvairias akių infekcijas.

Įsigiję šią prekę uždirbsite +2,70 COINS Koinus kaupti ir panaudoti gali tik registruoti pirkėjai. Coin information
Atsiliepimai (10)

Geriausias atsiliepimas

 • Haroldas D 2022-04-12 Palanga

  Mano mylimiausi spalvoti (ir tiesiog korekciniai) lęšiai! Užsisakiau jau antrą kartą. Kokybiški, mėnesiniai. Atrodo nedirbtinai - rainelės efektas šiuose lęšiuose puikiai sulieja jų spalvą su natūralia (mano šviesios, mėlynai žalios akys). Man jie patogesni nešioti nei skaidrūs korekciniai, bandžiau ir pigesnius brand'us, ir Kodak bei kitus vardinius, tačiau mano sausėti linkusios akys geriausiai priima būtent šiuos. Dirbu studijoje prie ryškių šviesų, paprastai po 12 valandų, ir problemų dėl šių lęšių neturiu. O atrodo kietai ???? man iš -7 ištaiso iki 1. Beje, juodas ornamentas visiškai nekliudo regimąjame lauke. 10/10, would reccomend.

Blogiausias atsiliepimas

 • Ugne D 2021-10-29 Vilnius

  Labai nepatogūs lęšiai, įsidėjus atrodo, kad kažkas įkritę į akis, akys ašaroja

Rašyti atsiliepimą »

 • Mano mylimiausi spalvoti (ir tiesiog korekciniai) lęšiai! Užsisakiau jau antrą kartą. Kokybiški, mėnesiniai. Atrodo nedirbtinai - rainelės efektas šiuose lęšiuose puikiai sulieja jų spalvą su natūralia (mano šviesios, mėlynai žalios akys). Man jie patogesni nešioti nei skaidrūs korekciniai, bandžiau ir pigesnius brand'us, ir Kodak bei kitus vardinius, tačiau mano sausėti linkusios akys geriausiai priima būtent šiuos. Dirbu studijoje prie ryškių šviesų, paprastai po 12 valandų, ir problemų dėl šių lęšių neturiu. O atrodo kietai ???? man iš -7 ištaiso iki 1. Beje, juodas ornamentas visiškai nekliudo regimąjame lauke. 10/10, would reccomend.

  Haroldas D 2022-04-12 Palanga

Peržiūrėti kitus 127 komentarus »

Rašyti atsiliepimą »

Rašyti atsiliepimą

Sofclear Colours Dolly Black

Sofclear Colours Dolly Black

 • Vandens kiekis (%): 43
 • Vertinu blogai Vertinu patenkinamai Vertinu vidutiniškai Vertinu gerai Vertinu puikiai

Atsakyti

* Privalomi užpildyti laukai

Atšaukti  arba