Gamintojai

No manufacturer

Aksesuarai

(1)

Kontaktinių lęšių priežiūra netaps rutina, jei į ją įtrauksite funkcionalius ir stilingus aksesuarus. Jie neabejotinai praskaidrins kasdienį rūpinimąsi kontaktinių lęšių švara ir pagelbės tinkamai juos prižiūrint.

Žaismingi kontaktinių lęšių saugojimui skirti konteineriukai kas rytą pakels nuotaiką ar smagiai nuteiks vakare prieš einant miego. Paršiukų ar varlyčių formos spalvoti konteineriukai puikiai tiks ir kaip dovana draugui, nešiojančiam kontaktinius lęšius. Argi nesmagu stebinti save ir kitus?

Šioje kategorijoje taip pat rasite ir specialų pincetą, kuris ypač pravers storesnius pirštus ar ilgus nagus turintiems lęšių nešiotojams – juo saugiai išimsite ir įdėsite lęšius į konteineriuką, nepažeisdami jų paviršiaus.

Čia taip pat galima įsigyti ir specialų dėkliuką su veidrodėliu, kuriame kuo puikiausiai tilps konteineriukas ir pincetas. Toks rinkinukas padės palaikyti tvarką rankinėje – visos lęšių priežiūros priemonės bus vienoje vietoje, lengvai ir patogiai pasiekiamos. Beliks išsirinkti patinkančią spalvą.

Daugiau Suskleisti
Aksesuarai