Spalvoti lęšiai

(66)

Kontaktinių lęšių gamybos inovacijos dabar suteikia galimybę juos naudoti ne tik kaip regėjimo korekcijos priemonę, bet ir kaip įvaizdžio detalę. Spalvotais kontaktiniais lęšiais galima paryškinti, patamsinti ar kardinaliai pakeisti natūralią akių spalvą.

Siekiantiems paįvairinti pabodusį įvaizdį siūlome tokius populiarius kontaktinius lęšius kaip Air Optix Colors, EyeSmile Colors, FreshLook Dimensions ir kt.

Tokio tipo kontaktiniai lęšiai leis turėti išsvajotas valiūkiško mėlynumo, užburiančio žalsvumo ar hipnotizuojančio juodumo akis. Tai puiki galimybė susikurti naują kasdienį arba pribloškiantį šventinį įvaizdį.

Čia rasite ne tik standartines spalvas (mėlyna, žalia, ruda, juoda, pilka), bet ir netikėtus, labiau vakarėliams ar karnavalams tinkančius atspalvius, kurie padės aplinkiniams palikti neišdildomą įspūdį. Su spalvotais kontaktiniais lęšiais akys taps kur kas išraiškingesnės, gilesnės ir didesnės.

Dauguma spalvotų kontaktinių lęšių ne tik suteikia akims naują spalvą, bet ir koreguoja toliaregystę arba trumparegystę. Sveikoms akims belieka pasirinkti lęšius be dioptrijų ir stebinti visus savo išvaizdos pokyčiais.

Daugiau Suskleisti
Spalvoti lęšiai

Labiausiai perkamos prekės

Tik ką žiūrėti