Spalvoti lęšiai

(38)

Kontaktinių lęšių gamybos inovacijos dabar suteikia galimybę juos naudoti ne tik kaip regėjimo korekcijos priemonę, bet ir kaip įvaizdžio detalę. Daugkartinio naudojimo spalvoti lęšiai kaip ir vienadieniai spalvoti lęšiai tinkami paryškinti, patamsinti ar kardinaliai pakeisti natūralią akių spalvą.

Kodėl verta rinktis kontaktinius lęšius?

Elektroninėje parduotuvėje Gerilesiai.lt rasite ne tik standartinių spalvų (mėlynos, žalios, rudos, juodos, pilkos), bet ir netikėtų, labiau vakarėliams ar karnavalams tinkančių lęšių atspalvių ir modelių, su kuriais galėsite išsiskirti iš minios.

Pagrindiniai kontaktinių lęšių privalumai:

  • dauguma spalvotų kontaktinių lęšių ne tik suteikia akims naują spalvą, bet ir koreguoja toliaregystę arba trumparegystę. Sveikoms akims belieka pasirinkti lęšius be dioptrijų ir stebinti visus savo išvaizdos pokyčiais.
  • spalvotų kontaktinių lęšių kainos yra artimos įprastiems lęšiams, todėl jei nešiojate lęšius su dioptrijomis, akims pagražinti papildomų išlaidų nereikės.
  • daugkartinio naudojimo spalvoti lęšiai kaip ir vienadieniai spalvoti lęšiai skirti akių išraiškingumo, gilumo išryškinimui, pabrėžimui.
  • spalvoti kontaktiniai lęšiai yra tokie pats saugūs naudoti kaip ir įprasti.
  • lęšiai gali būti tinkami tiems, kurių akių pigmentacija yra pažeista.
  • spalvotų lęšių pasiūla – itin plati, todėl patinkantį pasirinkimą galės rasti ir ieškantys drąsesnių lęšių.
 

Kasdienai ar vakarėliui pagražinti puikus pasirinkimas yra lęšiai. Tiesa, juos naudoti reikėtų pagal rekomendacijas. Pavyzdžiui, tie, kurie įsigijo vienadienius lęšius neturėtų piktnaudžiauti jų naudojimu: jie ir yra skirti vienai dienai, kitu atveju galima akių infekcija, pažeidimai. Jeigu tikitės ilgalaikio efekto, tinkamiausi yra daugkartinio naudojimo lęšiai.

Skirtingiems poreikiams – pasirinkimų įvairovė

Spalvoti lęšiai yra skirti akių pabrėžimui, pagražinomui, visgi prieš juos įsigydami turite išskirti savo poreikius – vienadieniai spalvoti lęšiai gali sukurti ypatingą, menišką efektą, o kitų tipų – suteikti daugiau natūralumo. Lęšiai gali būti skirstomi pagal poreikius. Pagrindiniai lęšių tipai pagal paskirtį:

  • Lęšiai akių spalvai išryškinti. Šis produktas tinkamiausias turintiems šviesias akis. Jis švelniai išryškina rainelės apvadą – tokiu būdu sukuriamas itin natūralus efektas.
  • Intensyvesnei akių spalvai sukurti skirti lęšiai tinkamiausi rudakiams – šių lęšių pigmentacija yra stipresnė nei ryškinančių šviesią akių spalvą. Tai – puikus pasirinkimas norintiems sodrios akių spalvos.
  • Karnavaliniai lęšiai skirti laikinam dėvėjimui – jie būna įvairiausių raštų ir formų. Tai gali tapti puikiu vakarėlio kostiumo akcentu.


Lęšių diametras gali skirtis, todėl daugkartinio naudojimo spalvoti lęšiai kaip ir vienadieniai spalvoti lęšiai turi būti parenkami specialistų. Kad ir kokius kontaktinius lęšius planuotumėte įsigyti, turite pasikonsultuoti su okulistu – jis įvertins, koks pasirinkimas yra tinkamiausias jūsų akims.

Norintys paįvairinti pabodusį įvaizdį gerilesiai.lt internetiniame puslapyje atras tokius populiarius kontaktinius lęšius kaip „Air Optix Colors", „EyeSmile Colors", „FreshLook Dimensions" ir kt. Tokio tipo kontaktiniai lęšiai leis turėti išsvajotas valiūkiško mėlynumo, užburiančio žalsvumo ar hipnotizuojančio juodumo akis. Tai puiki galimybė susikurti naują kasdienį arba pribloškiantį šventinį įvaizdį.

Daugiau Suskleisti
Spalvoti lęšiai

Labiausiai perkamos prekės