Priežiūros priemonės

(39)

Kontaktiniai lęšiai išliks švarūs ir komfortabilūs visą jų nešiojimo laiką, jeigu tinkamai jais pasirūpinsite. Tam skirta speciali priežiūros priemonė – lęšių skystis. Didžioji jų dalis pasižymi funkcionalumu: valomi nešvarumai, šalinamos baltymų ir lipidų apnašos, dezinfekuojamas paviršius, atsikratoma susikaupusių mikroorganizmų ir bakterijų, be to skystis tinka lęšių skalavimui.

Elektroninėje parduotuvėje Gerilesiai.lt galite įsigyti tokių visiems puikiai pažįstamų lęšių priežiūros priemonių gamintojų kaip „Bausch&Lomb", „Avizor", „Alcon", „EyeSmile" ir kt. Lęšių skysčiai atsižvelgiant į patogumą ir poreikį parduodami skirtingos talpos buteliukuose:

 • 60 ml lęšių skystis yra būtinas vykstant į trumpas keliones, norintiems šio skysčio su savimi turėti skrydžio metu. Jis tinkamas ir tiems, kurie svarbu lęšių skystį prireikus turėti po ranka – kadangi jis kompaktiškas, puikiai tilps rankinėje, lagamine ar didesnėje kišenėje.
 • iki 120 ml – tai lęšių skystis mažose talpose. Tokie buteliukai ypač patogūs keliaujantiems (į lėktuvo saloną galima įsinešti skysčių iki 100 ml pakuotėje), sportuojantiems ar kontaktinius lęšius nešiojantiems rečiau.
 • iki 240 ml – vidutinės talpos skystis lęšiams, tinkamas išsiruošus į ilgesnę kelionę ar kontaktinius lęšius nusprendus panešioti tik kurį laiką.
 • iki 360 ml – optimalus pasirinkimas praktiškiems žmonėms, kuriems reikalinga priemonės kasdienei kontaktinių lęšių priežiūrai. Ekonomiška pakuotė tinkama taupantiems.
 

Lęšių skystį parduodant skirtingose talpose siekiama užtikrinti įvairius poreikius – tiek kasdieniam naudojimui namuose, tiek vykstant į keliones.

Lęšių skystis – individualiems poreikiams

Vieni nešiodami lęšius gali nejausti jokio diskomforto, o kitiems lęšių skystis reikalingas ne tik dėl papildomos priežiūros, bet ir sudirgusių akių prevencijai. Kad ir kokiu tikslu yra nešiojami lęšiai, reikėtų atsakingai pasirinkti tinkamą jų priežiūros skystį:

Lęšių skystis gali būti su:

 • peroksidu. Jis tinkamas jautrioms akims, nešiojantiems silikoninius lęšius. Peroksidas teigiamai veikia ir valo lęšius palaipsniui – todėl geriausia juos per naktį laikyti specialioje talpoje.
 • augaliniais priedais. Šis skystis yra naudingas ieškantiems natūralesnių priežiūros būdų, norintiems išvengti nemalonaus akių dirginimo, ašarojimo. Skystis su augaliniais priedais išskirtinis ir dėl to, jog mažina dalelių ir apnašų nusėdimą ant lęšių.
 

Lęšių priežiūra būtina rūpintis kasdien – todėl ir jiems skirtas lęšių skystis turi būti tinkamas, malšinti diskomfortą. Nepamirškite ir specialios higienos, saugaus lęšių nešiojimo reikalavimų. Lęšius patariama išsiimti ir įdėti į specialų konteineriuką tik švariai nusiplovus rankas. Nepamirškite ir reguliariai pakeisti lęšių talpą. Kad ir kokį kokybišką skystį įsigytumėte, nenaudokite produkto pasibaigus galiojimo terminui.

Daugiau Suskleisti
Priežiūros priemonės

Akcija

 • SoloCare Aqua (360 ml)

  SoloCare Aqua (360 ml)

  • Konteineriukas lęšiams: yra
  • Atidarius tinka vartoti: 3 mėnesius
  8,24 € 7,42 €
  (460)

Labiausiai perkamos prekės