Priežiūros priemonės

(43)

Kontaktiniai lęšiai išliks švarūs ir komfortabilūs visą jų nešiojimo laiką, jeigu tinkamai jais pasirūpinsite. Tam skirtos specialios priežiūros priemonės – valomieji skysčiai. Didžioji dalis jų pasižymi funkcionalumu: valo nešvarumus, šalina baltymų ir lipidų apnašas, dezinfekuoja paviršių, padėdami atsikratyti susikaupusių mikroorganizmų ir bakterijų, tinka skalavimui ir saugojimui.

El. parduotuvėje galite įsigyti tokių visiems puikiai pažįstamų lęšių priežiūros priemonių gamintojų kaip Bausch&Lomb, Avizor, Alcon, EyeSmile ir kt. produktų.

Lęšių skysčiai atsižvelgiant į patogumą ir poreikį parduodami skirtingos talpos buteliukuose:

iki 120 ml – tai lęšių tirpalas mažiausiose talpose. Tokie buteliukai ypač patogūs keliaujantiems (į lėktuvo saloną galima įsinešti skysčių iki 100 ml pakuotėje), sportuojantiems ar kontaktinius lęšius nešiojantiems rečiau.
iki 240 ml – vidutinės talpos lęšių skysčiai, tinkami išsiruošus į ilgesnę kelionę ar kontaktinius lęšius nusprendus panešioti tik kurį laiką.
iki 360 ml – optimalus pasirinkimas praktiškiems žmonėms, kuriems reikalinga priemonės kasdienei kontaktinių lęšių priežiūrai. Ekonomiška pakuotė padės sutaupyti.

Daugiau Suskleisti
Priežiūros priemonės

Akcija

 • Alvera (350 ml)

  Alvera (350 ml)

  • Konteineriukas lęšiams: yra
  • Atidarius tinka vartoti: 3 mėnesius
  8,40 € 10,50 €
  (103)
 • Alvera (350 ml)

  Alvera (350 ml)

  • Konteineriukas lęšiams: yra
  • Atidarius tinka vartoti: 3 mėnesius
  8,40 € 10,50 €
  (103)

Labiausiai perkamos prekės

Tik ką žiūrėti