ColourVUE BigEyes 15mm

 (305)
 • Vandens kiekis (%): 45
ColourVUE BigEyes 15mm

+Produkto savybės

 • Parduodama po: 1 kontaktinį lęšį
  Pakuotėje: 2 kontaktiniai lęšiai
  Nešiojimo trukmė: trys mėnesiai
  Nešiojimo režimas: dieninis
  Medžiagos tipas: hidrogelis
  Medžiaga: Terpolymer
  Diametras (mm): 15.0
  Bazinė kreivė: 8.6
  Vandens kiekis (%): 45
  Stiprumai: -0.00 ... -8.00

ColourVUE BigEyes 15mm

 (305)
 • Vandens kiekis (%): 45
11,57 €
Dešinė akis (OD)
Pristatymo laikas
Mums apmaudu, jog pasirinktos prekės šiuo metu neturim.

Įsigiję šią prekę uždirbsite +5,00 COINS Koinus kaupti ir panaudoti gali tik registruoti pirkėjai. Coin information
Perkamas kiekis Nuolaida lęšiui Lęšio kaina Visa nuolaida Kaina su nuolaida
2 lęšiai (pakuotė) -0,87 € 10,70 € -1,74 € 21,40 €
Nuolaidos taikomos tik tokių pačių savybių prekėms. Nuolaida pritaikoma prekes dedant į užsakymą bei galioja ir didesniam prekių kiekiui nei nurodyta.

Akcija

Galioja visada

Naujas projektas nuo Geri Lęšiai .LT komandos!

Tavo oda – tai sudėtinga ekosistema. Ji sudaryta iš žmogaus lastęlių ir tūkstančių gerųjų bakterijų. Jos formuoja apsauginį odos sluoksnį, vadinamą mikrobiota. Jei rūpiniesi savo mikrobiota, ji rūpinasi tavimi. Jei Tavo mikrobiota praranda pusiausvyrą ar yra pažeidžiama, oda tampa sudirgusi ir jautri.

Pažįstama? Mes turime sprendimą.

Peržiūrėti

Aprašymas

Ypatingam akių spindesiui!

ColourVUE BigEyes – trijų mėnesių spalvoti kontaktiniai lęšiai, suteiksiantys ryškumo asmeniniam įvaizdžiui ir komfortiškų pojūčių nešiojant lęšius visą dieną.

Keturi populiariausi, tačiau kur kas labiau traukiantys dėmesį, atspalviai:

 • Cool Blue – sodriai mėlynos spalvos kontaktiniai lęšiai sukurs vandenyno gelmėms prilygstančias akis;
 • Evening Gray – tamsiai pilki kontaktiniai lęšiai suteiks akims daugiau paslaptingumo;
 • Party Green – sodriai žali kontaktiniai lęšiai įneš egzotikos ir žavesio;
 • Sweet Honey – medaus rudumo kontaktiniai lęšiai puikiai tiks mįslingam, tačiau užburiančiam ir viliojančiam žvilgsniui sukurti.

 

Tokiomis spalvomis papuoštos akys ne tik atrodys išraiškingesnės, bet vizualiai didesnės – tai lemia didesnis (15 mm) lęšio diametras ir juodas kontūras kraštuose. Tad lęšiai ColourVUE BigEyes suteiks galimybę pagaliau turėti dideles ir ryškias akis.

Lęšiai pagaminti iš hidrogelio medžiagos Terpolymer, todėl deguonies pralaidumas ir drėkinimas – garantuoti. Tai užtikrins aukšto lygio komfortą nešiojant kontaktinius lęšius.

Mūsų patarimas

Perspėjame, kad dėl spalvotuose lęšiuose esančio dažų sluoksnio, kuris neretai dengia dalį vyzdžio, gali būti ribojamas regėjimo laukas, matomi šešėliai ir pan. Tačiau tai yra normalu ir įprasta ką tik pradėjus nešioti spalvotus kontaktinius lęšius. Dažniausiai akys prie tokio matomumo apribojimo prisitaiko, tačiau kai kurių žmonių akys prie to gali ir nepriprasti. Tokiu atveju spalvotų kontaktinių lęšių nešioti nerekomenduojama.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad galutinė akių spalva su spalvotais lęšiais gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose – viskas priklausys nuo bendro Jūsų akių bei lęšių spalvų derinio. Prieš pradėdami nešioti kontaktinius lęšius pasikonsultuokite su savo akių gydytoju.

Spalvoti kontaktiniai lęšiai skirti tik dieniniam nešiojimui, todėl vakare juos būtina išsiimti, išvalyti ir palikti nakčiai specialiame skystyje. Miegodami su lęšiais ar juos nešiodami ilgiau, nei galima, rizikuojate sukelti įvairias akių infekcijas.

Įsigiję šią prekę uždirbsite +5,00 COINS Koinus kaupti ir panaudoti gali tik registruoti pirkėjai. Coin information
Atsiliepimai (10)

Geriausias atsiliepimas

 • Neringa M 2014-01-19

  https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/q77/s720x720/1601463_764001900278626_930294386_n.jpg Pirmoje nuotraukoje rudi, antroje - naturaliai, trecioje - zali, o ketvirtoje - violetiniai :)

Blogiausias atsiliepimas

 • Inga D 2013-08-28

  Gal kas pirktų Cool Blue 5,5 stiprumo. Pirmąkart užsisakiau spalvotus lęšius, labai jau magėjo tapt mėlynake, tačiau su Cool Blue atrodau kaip ateivis. Mano akys žaliu kraštu ir rudos apie vyzdį, tad lešiai atrodo ne tik nenatūraliai, bet dar ir antžmogiškai. Blogai, kad perkant nėra paveikslėlio pačių lešių, o tik parodyta kažkieno, sakyčiau netikra akis su lešiu. Cool Blue turi labai juodą kraštą, tada tamsiai mėlynas raštas ir visiškai skaidrus gan didelis viduriukas, kuris tiesiog pjaunasi su mano ruda spalva. Atidarymo data 2013-08-28. Vilnius. cheri_nga@yahoo.co.uk. Del kainos susitarsim.

Rašyti atsiliepimą »

 • https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/q77/s720x720/1601463_764001900278626_930294386_n.jpg Pirmoje nuotraukoje rudi, antroje - naturaliai, trecioje - zali, o ketvirtoje - violetiniai :)

  Neringa M 2014-01-19

Peržiūrėti kitus 304 komentarus »

Rašyti atsiliepimą »

Rašyti atsiliepimą

ColourVUE BigEyes 15mm

ColourVUE BigEyes 15mm

 • Vandens kiekis (%): 45
 • Vertinu blogai Vertinu patenkinamai Vertinu vidutiniškai Vertinu gerai Vertinu puikiai

Atsakyti

* Privalomi užpildyti laukai

Atšaukti  arba