Rekomenduok mus draugui

Jei turite draugų ar pažįstamų, kurie nešioja kontaktinius lęšius, galite jiems rekomenduoti mūsų elektroninę parduotuvę ir gauti nuolaidą užsakymui. Už kiekvieną pakviestą draugą, kuris atliks užsakymą, gausite 35 Koinus, kurie atitinka 1,45 € nuolaidą. Kuo daugiau draugų pakviesite, tuo daugiau nuolaidų gausite.


Nauda jums.

Už kiekvieną pakviestą draugą, kuris atliks užsakymą, Jūs gausite 35 Koinus, kurie atitinka 1,45 € nuolaidą.


Nauda Jūsų draugui.

Jūsų draugas, užsiregistravęs mūsų svetainėje tuo el. pašto adresu, kuriuo gavo Jūsų rekomendaciją, ir nors vieną kartą ką nors nusipirkęs, kitam savo užsakymui gaus 35 Koinus, kurie atitinka 1,45 € nuolaidą.


Nuolaidos kaupimas.

Jūsų gaunama nuolaida gali augti, priklausomai nuo to, kiek draugų pakviesite ir kiek jų atliks užsakymą. Pvz., už 3 pakviestus ir užsakymus įvykdžiusius draugus gausite 105 Koinus, kurie atitinka 4,35 € nuolaidą, o už 10 pakviestų ir užsakymus įvykdžiusių draugų atitinkamai gausite 350 Koinų, kurie atitinka 14,50 € nuolaidą.

Jūsų draugas, kartą jau apsipirkęs mūsų elektroninėje parduotuvėje, taps mūsų klientu, ir nuo tol galės pats rekomenduoti mūsų svetainę savo draugams, o tuo pačiu - kaupti savo nuolaidą.


Pavyzdžiai, kaip tai veikia:

1 atvejis: Klientas A pakviečia savo draugą X apsipirkti el.parduotuvėje. X įvykdo užsakymą ir nusiperka norimą prekę. Tuomet A gauna 35 Koinus, kurie atitinka 1,45 € savo sekančiam užsakymui. X kitą kartą taip pat galės panaudoti 35 Koinus arba 1,45 € nuolaidą.

2 atvejis: Klientas A pakviečia savo draugus X, Y ir Z apsipirkti el. parduotuvėje. X, Y ir Z įvykdo užsakymus ir nusiperka norimas prekes. Tuomet A gauna 105 Koinus, kurie atitinka 4,35 € nuolaidą. Nuolaidą gali panaudoti iš karto arba pasiskirstyti keliems užsakymams. X, Y ir Z kitą kartą galės apsipirkti pasinaudodami 35 Koinų arba 1,45 € nuolaida.


Kaip rekomenduoti.

Mūsų svetainėje prisijungę prie savo paskyros ir užvedę pelytę ant puslapio viršuje esančio savo vardo, išsiskleidusiame sąraše rasite punktą "Gauk nuolaidą". Ten Jums tereikės įvesti draugų, kuriems norite mus rekomeduoti, el.pašto adresus ir paspausti mygtuką "Siųsti laiškus".

Kitos temos