Kaip atlikti užsakymą?

Užsakymo procesas trumpai:

- Pasirinkite prekės peržiūrą
- Nurodykite norimas prekės savybes
- Spauskite mygtuką „Užsakymas"
- Pakartokite tuos pačius veiksmus su kitomis prekėmis
- Pilkame užsakymo langelyje spauskite mygtuką „Vykdyti"
- Įsitikinę, kad krepšelyje yra visos pasirinktos prekės, spauskite mygtuką „Tęsti"
- Pasirinkite tinkamiausią pristatymo bei apmokėjimo būdą ir spauskite „Patvirtinu užsakymą"
- Įsitikinkite, kad tai paprasta.

 

Detalus užsakymo aprašymas

1. Puslapio struktūra

Užsukę į šią el. parduotuvę viršuje išvysite žalią meniu juostą, kuri padės geriau orientuotis prekių kataloge. Jame prekės suskirstytos į tam tikras grupes: „Lęšiai", „Spalvoti lęšiai", „Skysčiai" ir pan.
Spustelėję ant kategorijos ar konkrečios prekės Jūs būsite nukreipti į prekių sąrašą arba detalų prekės aprašymą.

2. Prekių pasirinkimas iš katalogo

Kataloge prekės suskirstytos pagal tam tikrus požymius: pavyzdžiui, nešiojimo trukmę („Vienadieniai", „2 savaičių", „Mėnesiniai" ir t. t.), specifiškumą („Astigmatiniai", skirti turintiems astigmatizmą, arba „Multifokaliniai", presbiopijos korekcijai) ir pan.
Pasirinkę pačią pirmąją grupę „Lęšiai", būsite nukreipti į lęšių kategorijų sąrašą. Tačiau jei iš karto pasirinksite grupės „Lęšiai" kategoriją „Mėnesiniai", tuomet gausite sąrašą lęšių, kuriuos galima nešioti mėnesį.

3. Prekių paieška

Prekes rinktis galima ne tik iš katalogo, bet ir atliekant jų paiešką. Pavyzdžiui, kataloge nėra prekių kategorijų skirstymo pagal gamintoją. Jei Jūs norite susirasti visus lęšius, kurie yra gaminami būtent tam tikro gamintojo, tuomet paieškos langelyje įrašykite jo pavadinimą ir paspauskite greta esantį mygtuką su lupos ikonėle. Jums bus pateiktas lęšių ar skysčių, kuriuos gamina pasirinktas gamintojas, sąrašas.

4. Informacija apie prekę

Kiekviena prekė sąraše turi savo nuotrauką, pavadinimą, specifikacijas, trumpą aprašymą, nurodytą vieneto kainą, galimas nuolaidas, perkant didesnį kiekį, ir pirkėjų atsiliepimus apie prekę.

5. Užsakymo suformavimas

Prekę užsakyti galima atsidarius detalią informaciją apie ją. Nurodžius pageidaujamus parametrus, galima iš karto matyti sandėlio būklę, t. y. ar turime nurodytų parametrų prekes, jei neturime, tai per kiek laiko jos atkeliaus iki mūsų ir t. t. Jei sandėlio būklė yra priimtina, o visi reikiami prekės parametrai nurodyti tinkamai, tuomet paspaudus mygtuką „Užsakymas", pasirinktų savybių prekė „nuskris" į užsakymo langelį, esantį dešinėje puslapio dalyje viršuje. Ta pati procedūra turi būti pakartojama ir kitoms prekėms, kol bus pilnai suformuotas visas užsakymas.

6. Užsakymo vykdymas

Išsirinkus norimas prekes ir suformavus užsakymą belieka paspausti mygtuką „Vykdyti" ir pabaigti užsakymo procesą. Čia Jums reikės nurodyti siuntos pristatymo adresą, pasirinkti pristatymo būdą bei apmokėjimo tipą. Paskutiniame žingsnyje patvirtinus užsakymą, visas užsakymo procesas bus baigtas. Užsakymas bus pradėtas vykdyti iš karto, kai tik bus gautas jo apmokėjimas.

Kitos temos