Parašyk atsiliepimą

Pirkėjų atsiliepimai (44168)

  • Ramune 2026-04-18

    Viskas gerai kaip ir visada, tik kaip mazas vaikas tikejausi saldainio...????

  • Dalia K. 2026-04-17 Panevezys

    Labai patenkinta

  • Airida N. 2026-04-17 Kaunas

    Daug metų aš su jumis

  • Diana D. 2026-04-17 Trakai

    Geras aptarnavimas. Ačiū

  • Neda M. 2026-04-16

    Labai greitai išsiuntė, puikios kainos ir prekės! Rekomenduoju.

  • Viktorija M. 2026-04-15

    Kaip visada viskas operatyviai greitai tvarkingai. Kiti pardavėjai galėtų paimti pavyzdį iš jūsų.

  • Lina D. 2026-04-15 Išlaužo k.

    Greitas pristatymas.perku ne pirmą kartą. Ačiū

  • Svetlana Š. 2026-04-14 Mažeikiai

    Viskas gerai. Ačiū!

  • Aurelija G. 2026-04-14 Klaipėda

    Gavome labai greitai, užsakysime dar.

  • Renata L. 2026-04-10

    Viskas puikiai!

  • juozas g. 2026-04-09 Kaunas

    Greitas pristatymas

  • Laima J. 2026-04-07 Visaginas

    Labai gerai

  • Lukas D. 2026-04-06 Vijoliai, Šiaulių kaimiškoji sen., Šiaulių r. sav.

    Viskas sklandžiai.

  • Donatas R. 2026-04-03

    Puikūs lešiai

  • Agnija O. 2026-04-02

    Matau viską,atsidžiaugti negaliu

  • Zina G. 2026-04-02

    Viskas puiku!

  • Vita I. 2026-04-02

    Visada greitas pristatymas. Ačiū

  • Rugilė K. 2026-04-01 Surviliškis

    Kaip visada viskas labai greitai!

  • Olga F. 2026-04-01 Klaipeda

    Pristatymas super greitas.Viskas tiko ir patiko.

  • Gražina K. 2026-03-31 Vilnius

    ????

  • Gabriele N. 2026-03-31

    Labai geri lęšiai

  • Renata V. 2026-03-31 Vilnius

    Puikiai!

  • Algė Č. 2026-03-30 Vilnius

    Išsiuntimas labai greitas!

  • Ieva K. 2026-03-30

    Viskas puikiai :) Tik būtų patogiau,jei apmokėti leistų iš karto, o nereikėtų daryti bankinio pavedimo.

  • Virginijus B. 2026-03-30 Birzai

    Liuks

  • Evelina Z. 2026-03-30

    Pristatė per 2 dienas todėl labai patenkinta

  • Raimonda K. 2026-03-30

    Labai greitas pristatymas, ačiū ????

  • Renata V. 2026-03-30 Vilnius

    Viskas gerai

  • Gintautas M. 2026-03-30 Šiauliai

    Kaip ir visad prekės ateina greitai ir be pažeidimų. Aptarnavimas nuostabus.

  • AwhPjwnCZXNnyrNxJ 2026-03-10

    QyqCLOnNaFAOCZrha

  • Dailė B. 2026-02-20 Dreverna

    Ačiū. Jei galit dar užsakykit paskutini užsakyma

  • Irena B. 2026-02-20 Vilnius

    Greitas aptarnavimas, visada pakankamas prekių kiekis, nereikia laukti papildymo.

  • Rūta V. 2026-02-19 Vilnius

    Viskas kaip visada puikiai????

  • Monika M. 2026-02-19

    Labai malonud aptarnavimas, niekad nebuvo problemų. Prekės taip pat kokybiškos.

  • Gabrielė V. 2026-02-19 Klaipėda

    Šaunuoliai. Greitas prekių užsakymo vykdymas. Nė karto dar nenusivyliau. Gaila, kad nebėra saldžių dovanėlių

  • Irena S. 2026-02-19

    Viskas gerai ir greitai atsiūsta.

  • Deimantė D. 2026-02-19 Ukmergė

    Viskas puikiai. Perku iš čia visada..

  • Valerija K. 2026-02-18

    Jau net nepamenu kelintą kartą perku čia lęšius ir neteko nusivilti-visada puiki kokybė, greitas pristatymas.

  • Edita V. 2026-02-18 Vilnius

    :)

  • Andželika J. 2026-02-18 Kaunas

    Greitas pristatymas.

  • Natalja B. 2026-02-17 Mažeikiai

    Labai greitas aptarnavimas, prekes gavau per dvi dienas.

  • Vitalija K. 2026-02-17 Klaipėda

    Greitas, kokybiškas pristatymas.

  • Simona C. 2026-02-17

    Nuolat čia perku lęšius ir kitas prekes puikus greitas aptarnavimas patrauklios kainos.

  • Lina V. 2026-02-17 Kaunas

    Nuostabus aptarnavimas. Viskas labai gerai.Ačiū!

  • Mindaugas V. 2026-02-16 Taurage

    Visada greitas priststymas , kaina kaip visada gera . Šaunuoliai

  • Vilma B. 2026-02-16 Vilniaus raj

    Puikiai. Greitas pristatymas. Geri produktai????

  • Birutė R. 2026-02-16

    Greitas pristatymas. Ačiū.

  • Ilona B. 2026-02-16

    Geri lęšiai, greitas pristatymas.

  • Gustas S. 2026-02-16 Vilnius

    Esu patovi pirkėja tų pačių prekių. Atsiuntimai visada laiku ir kokybiškos prekės.

  • Domantas T. 2026-02-14

    Greitai pristatyti lesiai, seniau pirkdavau optikos parduotuvese, dabar uzsakinesiu per gerilesiai.lt ir patogiau, ir greitai, ir pigiau :)