EyeSmile All-in-One Solution (350 ml)

EyeSmile All-in-One Solution (350 ml)

 5 iš 5 (iš viso įvertinimų: 1052)
 • Tūris (ml):
  350
 • Konteineriukas lęšiams:
  yra
 • Atidarius tinka vartoti:
  3 mėnesius

Ekonomiška talpa (350 ml) ir universalumas – štai kuo pasižymi „viskas viename" tipo valomasis lęšių skystis EyeSmile All-in-One Solution. Jis pravers kasdienei visų tipų minkštų lęšių priežiūrai.

Grįžti į prekės puslapį

Atsiliepimai

Geriausias atsiliepimas

 • Asta 2021-02-08

  Man visiškai netiko, perštėjo akis vos palietus. Niekam nerekomenduoju pirkt.

Blogiausias atsiliepimas

 • Liveta L 2018-04-18 Utena

  Visada užsisakinėju EyeSmile BioCare All-in-One skystį, šįkart nusprendžiau pabandyti šį, tačiau visai netiko, iškart akys pradėjo ašaroti, paraudonavo, akys visiškai nebepriėmė lęšių, tad gryšiu prie senojo skysčio :)

Rašyti atsiliepimą »

 • Man jis gerai tinka. Kažkas gal pasijaučia tik pradžioje įsidėjus; bet čia gali būti dėl šaltų lęšiukų.
  Palaikius jame kontaktiniai būna labai mikšti, prisisotinę skysčio.
  Kartą šiame skystyje palaikiau vienadienius lęšius, tai pasidarė patogesni ryte įsidedant :-)

  Ramūnas R 2013-12-12
 • Man šis skystis smarkiai graužė akis, ypač kątik įsidėjus lęšius. Su SoloCare Aqua ir Opti-Free Express tokių problemų nepatyriau. Šiaip lęšius valo neblogai, jei kam akys toleruoja.

  Julija L 2013-10-03
 • Geras skystis, man tiko ir patiko. Gerai nuvalo lęšį ir akių negraužia.

  Virginija K 2013-07-10
 • Lukai, ar akys dar prieš naudojant šį skystį nebuvo paraudusios? Tokiu atveju graužimas būtų ir nuo kitų skysčių.

  Gerilesiai.lt . 2013-03-25
 • Pagal mano patirti pavadinčiau šita skysti ne eye smile o eye cry nes labai jau graužia akis

  Lukas K 2013-03-20
 • Skystis labai patiko, gerai nuvalo ir islaiko lesiu dregnuma. Nesigailiu pirkusi ir tikrai pirksiu dar ne karta.

  Zyvile R 2012-11-29
 • Man šis skystis tiko, jokio diskomforto nejaučiu.

  Jolanta Ž 2012-09-15
 • Išbandžiau šį skystį. Jokio nusiskundimo neturiu.Jokio akių graužimo, ar dar kokio kito pašalinio efekto nėra. Pojūčiai tokie pat ,kaip ir naudojant bet kurį kitą lęšių priežiūros skystį.

  Artūras S 2012-08-08
 • Labai ačiū už komentarą, tuo ir vertinu Jūsų svetainę, nes čia profesionaliai ir operatyviai reaguojama į komentarus!

  Bet tai nėra gerai jei akys pripranta prie vienos priemonės ar lęšių. Man žinoma taip ir atsitiko, nes ir lęšių keisti negaliu, atsitinka taip kaip ir rašėte. Dabar nešioju jau gal 4 metus tik Optix Night&Day, bet jie ko ne patys brangiausi, mielai išbandyčiau Optix Night&Day aqua, bet nepigu pirkti porą vien pabandymui, nes jei netiks tai tikrai baisiai gaila sumokėtų pinigų.

  Su vienadieniais šiek tiek paeksperimentavusi esu. Tai nustačiau, kad Jonsons&Jonsons firmos visi6kai jokie netinka. Nuolat toks jausmas, kad miglos plėvelė ant akie būtų. Šios firmos lęšiai buvo apskritai pirmieji, kuriuos pradėjau naudoti savo lęšių istorijoje:) Bet tas miglos jausmas daugiau ar mažiau buvo visuomet. Kadangi patirties visiškai neturėjau, tai galvojau, kad taip jau visada būna nešiojant lęšius. Bet kai pabandžiau Optix Night&Day ir Solo Care tirpalą, tai taip ir likau su jais iki dabar, nes nerealus jausmas visą dieną, net ir retkarčiais miegant su jais jokio diskomforto.

  Vienintelis trūkumas, kad jie brangūs. Mielai išbandyčiau Bausch and Lomb firmos PureVision lęšius, nes dauguma labai giria. Bet čia tikrai nuo akies priklauso. Jei aš tiek metų jau naudoju vienus, tai tikrai mažai tikėtina, kad akis prisitaikys prie kitų. O kelias savaites vaikščioti apsiašarojusiomis akimis nenoriu..

  Bet gal jūs galite patarti, gal kartais šie dveji lęšiai turi panašių savybių? Gal nebūtų didelio diskomfrto juos keičiant?

  Daiva M 2012-05-23
 • Skystis tikrai nėra blogas. Gaminamas Ispanijoje, savo sudėtimi beveik identiškas All Clean Soft skysčiui, kuris yra labai populiarus visoje Europoje.

  Daiva, Jūsų atvejis nėra naujas ir tokia situacija gali pasitaikyti su bet kuriais kitais skysčiais ir kontaktiniais lęšiais. Tiesiog ilgą laiką naudojant tik vieno tipo kontaktinius lęšius ar skystį, akis adaptuojasi prie jų. Pakeitus skystį ar lęšius, ypač į net nepanašius į prieš tai naudotus, kartais kurį laiką gali būti jaučiamas tam tikras diskomfortas kol akis prisitaiko prie naujų savybių produktų. Pvz. tai ypač gerai jaučia žmonės ilgą laiką nešioję hidrogelinius lęšius ir perėję prie silikono-hidrogelio lęšių. Akys staiga gavę didelio deguonies pralaidumo lęšius pradeda labiau ašaroti (nes naujiems lęšiams jau nebereikia tiek ašarų, o akys vis dar įpratusios jų išskirti daugiau), gali jaustis tam tikras nepatogumas. Tačiau akys per kelias dienas prie to sėkmingai prisitaiko. Tas pats yra ir su skysčiais. Pakeitus vieną kitu iš pradžių gali būti tam tikras diskomfortas, ypač jei vieną ir tą patį skystį naudojote kelis metus.

  Gerilesiai.lt . 2012-05-09
 • aš taip pat jį užsisakiau. Laukiu kol atsiųs. Tikiuos nebus toks blogas :)

  Justė Č 2012-05-09
 • Turbūt siaubingesnio skysčio dar nesu niekada turėjusi. Toks jausmas kad į akis rūgštį kas nors lėtai lašintų. Gavau dovanų pirkdama lęšius, tai galvoju kodėl nepabandžius, bet geriau jau būčiau nebandžius. Mano akims visiškai netiko, deja teko išmesti, nes niekam ir dovanoti nedrįsau, kad tas pats nenutiktų. Ir toliau naudoju savo senąjį gerąjį Solo Care Aqua!

  Daiva M 2012-05-09
 • man labai patiko. negrauzia akiu, galima nauot kaip akiu lasus

  Gintarė P 2011-09-06
 • Pirmą kart perku šį skystį.... Kokios naudojusių nuomonės? :)

  Erika B 2011-08-30

Rašyti atsiliepimą »

« Grįžti į prekės puslapį

Rašyti atsiliepimą

EyeSmile All-in-One Solution (350 ml)

EyeSmile All-in-One Solution (350 ml)

 • Konteineriukas lęšiams: yra
 • Atidarius tinka vartoti: 3 mėnesius
 • Vertinu blogai Vertinu patenkinamai Vertinu vidutiniškai Vertinu gerai Vertinu puikiai

Atsakyti

* Privalomi užpildyti laukai

Atšaukti  arba