GERI LĘŠIAI .LT
Pagalba sezoninių alergijų metu! Propaguojant aktyvų gyvenimo būdą, kiekviena laisva minutė tampa aukso vertės – ne vieną jų sutaupysite pasirinkę vienadienius kontaktinius lęšius 1-DAY Acuvue Moist.
Na iš tiesų keista, kad skirtingos gydytojos nustatė skirtingas bazines kreives. Turbūt teks ieškoti trečios. :)
Kas liečia stiprumą, tai lęšiai paprastai išrašomi truputį silpnesni nei akiniai, nes tarp lęšio ir akies esantis ašarų sluoksinis taip pat šiek tiek koreguoja regėjimą.
Dėl savijautos - super, išvis nejaučiu, kad su lęšiais, labai patogūs, jei kartais ilgiau užsivakaroju imu jausti lyg "liptų" prie akies, suprantu, kad galiojimas baigėsi :).
Žodžiu į tolį viskas labai gerai, bet žiūrint į kompiuterį truputį liejasi, o kadangi darbas būtent toks tai galvoju kokius dar kitus išbandyti. O gal čia priklauso ne nuo lęšių, o nuo bazinės kreivės ar dioptrijų? Nes viena gydytoja man išrašė 8.6 bazinę kreivę, o kita - 8.4. Skirtumas tarp išrašytų dioptrijų - 0,75. Na, ta pirmoji išrašė ko gero lygiai tokius, kiek akys nemato :( tai jaučiu kad labai per stiprius (nors mačiau tai super su jais, bet bijau, kad kaip ir su per stipriais akiniais - akys ims silpti). Bet su kitos išrašytais tarsi liejasi. Savo nuožiūra jau vienos akies "pasistiprinau" per 0,25 dioptrijos, lyg geriau, bet... be idealiai... Eit ieškoti dar vienos gydytojos, trečios nuomonės? Ar pabandyti kitus lęšius?...
Labai labai patenkinta šiais lęšiais. Nepakeičiami ir geresnių kolkas nesu bandžiusi - visiškai nesijaučia akyje, puiki drėgmė, apsauga nuo UV, žodžiu rekomenduoju :)
patys pirmi lęšiai, kuriuos teko bandyti. Palyginti neturiu su kuo, tačiau man patiko.
Geriausias atsiliepimas
Super,ir labai greitas pristatymas!
Blogiausias atsiliepimas
Tragiški lešiai. Iš konteinėrio išėmi - sulimpa, į akį dėdi - iškrenta. Niekad nepirksiu daugiau