GERI LĘŠIAI .LT
Pagalba sezoninių alergijų metu! Propaguojant aktyvų gyvenimo būdą, kiekviena laisva minutė tampa aukso vertės – ne vieną jų sutaupysite pasirinkę vienadienius kontaktinius lęšius 1-DAY Acuvue Moist.
Puikiai
Patiko, itin ploni, nedirgina akių.
Ilgą laiką jau perku ir nešioju šiuos lešius, esu lai patenkinta, nuo jų nejaučiu jokio sausumo akyse.
Lešiukai įsideda labai sunkiai, po 10 minučiu pradėjo dirginti akis.
dažai įplyšta linzių krašletis
perku būtent juos nes tinka, esu išbandžius daug lindzių
Puikus lęšiai
Puikūs tikrai tiko lengvai įdedami
Daug metų naudoju šiuos lęšius, niekad nesukėlė problemų.
Dukrai perku jau ne pirmą kartą. Tinka.
Puikūs!
Nerekomenduoju. Labai blogai dedasi, nekimba prie akies visiškai. Tik įdedi ir iškrinta. Jei pavyksta įsidėti, tai palenda po voku.
Jie PUIKŪS!!!
Tiko.
Šiuos lęšius naudoju jau seniai, man jie puikūs!
Tiesiog patinka :)
Vieninteliai kurie jauciasi kazkokie nemalonus iskart isidejus, kazkas netiko man su jais
Tik įsidėjus iš kart išmesti reikėjo.
Geri
Dukra labai dziaugiasi siuo produktu
ąMinkšti labai,todėl didelis pliusas !
Puiku
Puikūs lęšiai,greitas pristatymas.Ir dar radau saldžią dovanėlę,ačiū Jums.Pirksiu ir kitą kartą pas jus lęšius :)
Puikus lesiai
Naudoju šituos kontaktinius lęšius jau ilgai,jie man geriausi kolkas,išbūnant visa dieną akys neišsausėja.
Labai plonos ir minkštos. Patogu, bet patrini stipriau akį, lęšiukas pajuda ir lieka po voku.
Lęšiai puikios kokybės, nedirgina ir nesausina akių.
Kaip visada puikiai
Patiko, visą dieną nebuvo jokio diskomforto.
Patogus vienadieniai lęšiai.
Išbandžiau pirmą kartą. Tiko. Patiko.
...tiko pritiko ir patiko...aciu
Puikūs. Jokio diskomforto
Is daugelio bandytu, jie man geriausi. Galiu su jais isbuti apie 11-12 valandu.
Nerealūs lęšiai jautrioms ir sudirgintoms akims. Jokio diskomforto.
perku jau ne pirmą kartą, net nekyla mintis rinktis kitų, nes šie patys geriausi
Vienas iš gautų lęšių braižė akį.
Sveiki!
Susisisiekėme el. paštu.
Geros kloties,
Rita
Super greitas pristatymas ir super lęšiai :)
Puikūs, mikšti lešiai. Man patinka :)
Labai sausina akis, pojūtis gan nemalonus. Nusivyliau.
Puikūs lęšiai.
Ploni, pparasti naudoti.
Puikūs vienadieniai lęšiai. Juos įsigydama visad esu užtikrinta komfortu visos dienos metu.
Antroje dienos pusėje pradeda jaustis akyse.
Patogiausi iš visų iki šiol bandytų vienadienių lęšių, rekomenduočiau ir kietiems
Pakankamai ploni, labai patogūs, neisjautė jokio diskomforto.
neturiu priekaistu, aciu, kad pardavinejat ir po 1 lesi, o ne pakuotemis po 30.
labai patogus, komfortiški lęšiai
super
Pirmieji mano išbandyti lęšiai. Išties labai kokybiški ir patogūs - nė nesijaučia, kad ant akies kažkas yra, tačiau išimti nėra sunku. Pristatymas greitas. Puiku!
Labai geri lesiai. Kaip parasyta, tai ir yra: maksimalus komfortas ! Pristatymas ir labai greitas. Taip ir toliau! Aciu ;)
Geriausias atsiliepimas
Super,ir labai greitas pristatymas!
Blogiausias atsiliepimas
Tragiški lešiai. Iš konteinėrio išėmi - sulimpa, į akį dėdi - iškrenta. Niekad nepirksiu daugiau