Per Lietuvos paštą

Viena iš galimybių pristatyti užsakytas prekes yra jų pristatymas naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis. Tai ilgametę patirtį turinti įmonė, kuri saugiai, per 2-4 dienas nuo užsakymo išsiuntimo pristatys prekes į artimiausią pašto skyrių. Jei pasirinksite šį pristatymo būdą, turėtumėte žinoti, kad:

- Perkant už daugiau nei 20 €, pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas
- Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio. Paprastai užsakant tik lęšius, registruotos siuntos kaina siunčiant Lietuvoje bus 1,28 €. Užsakant lęšius ir 120 ml lęšių priežiūros skystį, registruotos siuntos kaina bus 1,58 €. Užsakant lęšius ir 360 ml lęšių priežiūros skystį, registruotos siuntos kaina bus 1,93 €.
- Siuntos svoris ir tiksli pristatymo kaina yra paskaičiuojama vykdant užsakymą.
- Registruotos siuntos pristatomos per 2-4 darbo dienas nuo išsiuntimo.
- Registruotos siuntos pristatomos į artimiausią Lietuvos pašto skyrių, o siuntos gavėjas apie tai informuojamas atskiru pranešimu į pašto dėžutę.
- Siuntą atsiimti galima Lietuvos pašto skyriaus darbo metu. Didesnioji dalis skyrių dirba nuo pirmadienio iki šeštadienio.
- Atsiimant siuntą būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
- Jeigu reikiamą kiekį prekių turime savo sandėlyje ir apmokėjimas gautas iki 12:00, tuomet prekės išsiunčiamos tą pačią darbo dieną. Priešingu atveju - kitą darbo dieną.
- Jeigu reikiamų prekių sandėlyje neturime, tuomet jos išsiunčiamos tą pačią dieną, kai tik jas gauname.

 

Kitos temos