EyeSmile Outshined Colors

 (906)
 • Deguonies pralaidumas (Dk/t): 22
 • Vandens kiekis (%): 38
 • Vandens kiekis (%): 45
EyeSmile Outshined Colors

+Produkto savybės

 • Parduodama po: 1 kontaktinį lęšį
  Pakuotėje: 1 kontaktinis lęšis
  Nešiojimo trukmė: vienas mėnuo
  Nešiojimo režimas: dieninis
  Medžiagos tipas: hidrogelis
  Medžiaga: HEMA
  Diametras (mm): 14.2, 15.0
  Deguonies pralaidumas (Dk/t): 22
  Bazinė kreivė: 8.6
  Vandens kiekis (%): 38, 45

EyeSmile Outshined Colors

 (906)
 • Deguonies pralaidumas (Dk/t): 22
 • Vandens kiekis (%): 38
 • Vandens kiekis (%): 45
6,75 € 1,35 € Reduced price!
Dešinė akis (OD)
Pristatymo laikas
Mums apmaudu, jog pasirinktos prekės šiuo metu neturim.

Įsigiję šią prekę uždirbsite +0,54 COINS Koinus kaupti ir panaudoti gali tik registruoti pirkėjai. Coin information
Perkamas kiekis Nuolaida lęšiui Lęšio kaina Visa nuolaida Kaina su nuolaida
2 lęšiai -5,50 € 1,25 € -11,00 € 2,50 €
4 lęšiai -5,56 € 1,19 € -22,24 € 4,76 €
Nuolaidos taikomos tik tokių pačių savybių prekėms. Nuolaida pritaikoma prekes dedant į užsakymą bei galioja ir didesniam prekių kiekiui nei nurodyta.

Aprašymas

Dažnas kuris bent kartą gyvenime pasvajojo apie gilias, anglies juodumo akis... Arba tas šviesiai rudas, kuriose, rodos, saulės spinduliai sugalvojo pažaisti gaudynių. Išgauti pageidaujamą akių tamsumą dar niekada nebuvo taip paprasta!

EyeSmile į spalvotų lęšių kategoriją grįžta su trenksmu – dar komfortabilesniam naudojimui pagaminti kontaktiniai lęšiai EyeSmile Outshined Colors sukurs tobulą tamsių akių įvaizdį. Šie mėnesinio nešiojimo kontaktiniai lęšiai pasižymi 4 skirtingo tamsumo atspalviais, tad iš jų galėsite pasirinkti geriausiai pabrėžiantį jūsų asmenybę:

-Dolly Black – intensyvios juodos spalvos kontaktiniai lęšiai tamsintais pakraščiais sukurs hipnotizuojantį, tačiau kartu ir naiviai valiūkišką žvilgsnį.
-Black – juodais kontaktiniais lęšiais suteiksite savo žvilgsniui stiprumo ir paslaptingumo.
-Brown – standartiniai rudos spalvos lęšiai patamsins rudas akis, o šviesioms leis suspindėti naujais atspalviais.
-Sweet Hazel – rusvo atspalvio kontaktiniai lęšiai ne tik privers auksu sužėrėti jūsų žvilgsnį, bet ir tamsintais rainelės apvadais vizualiai padidins akis, leisdami atrodyti išties išskirtinai. Šios spalvos lęšiai iš kitų tamsinančių kontaktinių lęšių išsiskiria 15 mm diametru, suteikiančiu didesnių akių efektą.

Kaip ir paprasti kontaktiniai lęšiai, šie taip pat atlieka regėjimo korekcijos funkciją. Juos nešiodami tolimus vaizdus puikiai matys net -10.00 dioptrijų silpnumo regėjimą turintys trumparegiai.

Tiems, kam neaktuali regėjimo korekcija, savo akių spalvą patamsinti galės tiesiog pasirinkę 0.00 dioptrijų stiprumo kontaktinius lęšius.

Tamsius atspalvius akims suteikiančius kontaktinius lęšius EyeSmile Outshined Colors rekomenduojama nešioti tik dienos metu. Ruošiantis nakčiai juos reikia išsiimti ir patalpinti specialiu lęšių priežiūros skysčiu sklidiname konteineriuke.

Mūsų patarimas

Perspėjame, kad dėl spalvotuose lęšiuose esančio dažų sluoksnio, kuris neretai dengia dalį vyzdžio, gali būti ribojamas regėjimo laukas, matomi šešėliai ir pan. Tačiau tai yra normalu ir įprasta ką tik pradėjus nešioti spalvotus kontaktinius lęšius. Dažniausiai akys prie tokio matomumo apribojimo prisitaiko, tačiau kai kurių žmonių akys prie to gali ir nepriprasti. Tokiu atveju spalvotų kontaktinių lęšių nešioti nerekomenduojama.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad galutinė akių spalva su spalvotais lęšiais gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose – viskas priklausys nuo bendro Jūsų akių bei lęšių spalvų derinio. Prieš pradėdami nešioti kontaktinius lęšius pasikonsultuokite su savo akių gydytoju.

Spalvoti kontaktiniai lęšiai skirti tik dieniniam nešiojimui, todėl vakare juos būtina išsiimti, išvalyti ir palikti nakčiai specialiame skystyje. Miegodami su lęšiais ar juos nešiodami ilgiau, nei galima, rizikuojate sukelti įvairias akių infekcijas.

Įsigiję šią prekę uždirbsite +0,54 COINS Koinus kaupti ir panaudoti gali tik registruoti pirkėjai. Coin information
Atsiliepimai (10)

Geriausias atsiliepimas

 • Danguolė L 2021-07-28 Narto kaimas

  Puikiai nešiojasi, negraužia. Ant mano žalsvų akių gaunasi šviesiai ruda, gan natūraliai pakeičia spalvą, padidina akis, rinkausi sweet hazel. Gaila, kad daugiau negamins.

Blogiausias atsiliepimas

 • Jolita V 2019-09-09

  Esu begalo nusivylusi šiais lęšiais.
  -Sweet Hazel – Atrodo nenatūraliai. Neįsivaizduoju , kam jie galėtų tikti. Kraštai šviesūs nieko nei ryškina nei slepia, yra juodas apvadas aplink lęšiuką, o viduriukas šviesiai rudos(ryžos) spalvos. Mano akys šviesiai rudos spalvos. Su šiais lęšiais, akys atrodo kaip "ateivio". Tikriausiai pasiliksiu šiuos lęšiukus ateinančiam helovinui.
  Turėjau prieš tai rudos spalvos. Jie kur kas geresni, nors ištiesų neatrodo irgi natūraliai, kaip kad norėtųsi. Akis didina, bet ruda spalva panašęsnė i juodą. Tiesa, nešioti gan patogūs. Nesuprantu kodėl nėra galimybės įkelti į galeriją nuotraukų kaip atrodo lęšiai. Nes šiuo atveju būna sunku nuspręsti kaip išties atrodo lęšiai.

Rašyti atsiliepimą »

 • Puikiai nešiojasi, negraužia. Ant mano žalsvų akių gaunasi šviesiai ruda, gan natūraliai pakeičia spalvą, padidina akis, rinkausi sweet hazel. Gaila, kad daugiau negamins.

  Danguolė L 2021-07-28 Narto kaimas

Peržiūrėti kitus 905 komentarus »

Rašyti atsiliepimą »

Rašyti atsiliepimą

EyeSmile Outshined Colors

EyeSmile Outshined Colors

 • Deguonies pralaidumas (Dk/t): 22
 • Vandens kiekis (%): 38
 • Vandens kiekis (%): 45
 • Vertinu blogai Vertinu patenkinamai Vertinu vidutiniškai Vertinu gerai Vertinu puikiai

Atsakyti

* Privalomi užpildyti laukai

Atšaukti  arba